Renowacja
lakieru

Trzy etapy do pełnej perfekcji. Przed przystąpieniem do renowacji lakieru wykonujemy skomplikowane mycie detailingowe usuwające pozostałości lotnej rdzy, owadów, soków z drzew i innych zanieczyszczeń.

Jak wygląda zabieg renowacji?

Etap1

Intensywne polerowanie pastą grubościerną, ma na celu zniwelować wszystkie nierówności, rysy i delikatne zadrapania.


Etap2

Polerowanie z użyciem delikatniejszej gąbki i pasty średniościernej niwelującej ślady głębokiego polerowania, wyrównuje strukturę lakieru.


Etap3

polerowanie nabłyszczające z użyciem specjalnej pasty polerskiej, wydobywa głębię koloru, eliminuje hologramy i nadaje głęboki połysk. Renowacja lakieru ma na celu przywrócenie lakierowi salonowego wyglądu. Podczas takiego zabiegu niwelujemy do 99% zarysowań, usuwając w bezpieczny sposób wierzchnią najbardziej zniszczoną warstwę lakieru. Używamy tylko markowych past polerski 3M i maszyn polerujących firmy Rupes, Flex gwarantujących nieskazitelnie gładką powierzchnię lakieru i podbicie głębi jego koloru. Wykonując renowację w naszym salonie masz pewność, że lakier nie zostanie zniszczony, a na jego powierzchni nie będzie nieestetycznych hologramów.


Zabieg polerowania polecamy wszystkim samochodom, które były myte na myjniach automatycznych z użyciem szczotek oraz tych, które przeznaczone są do sprzedaży w celu podwyższenia wartości rynkowej pojazdu. Czas 2- 3 dni.