Zachowaj
na dłużej
wrażenie
samochodu
prosto z salonu.

Twój samochód może być odporny na drobne zarysowania, promienie UV, kwaśne deszcze i agresywną chemię. Naszą powłoka o twardości powyżej 9H, wiąże się z lakierem i zapewnia nawet 7 lat ochrony.

Wybierając profesjonalną ochronę ceramiczną zyskujesz więcej niż zabezpieczając lakier tradycyjną pastą lub woskiem. Powłoka ceramiczna na stałe wiąże się z lakierem tworząc dodatkową warstwę zwaną „nano powłoką” To ona zapewnia dużo większą twardość, wyjątkowy połysk i hydrofobowość. Dodatkowo do każdej powłoki wystawiany jest certyfikat autentyczności, zgodny z hologramem dla zabezpieczonego samochodu.

Wybierz 7 lat ochrony. Dzięki powłoce ceramicznej o twardości powyżej 9H.
  • / zyskasz głębię koloru lakieru
  • / Wyjątkowy połysk i hydrofobowość
  • / Samooczyszczenie powierzchni
  • / Ochronę przed promieniami UV
  • / Ochronę przed drobnymi rysami
  • / Ochronę przed chemikaliami

Ile trwa proces aplikacji?

Usługa aplikacji powłoki dla nowego samochodu trwa zwykle dwa dni. To czas po którym powłoka wstępnie wiąże się z lakierem, taki samochód może bezpiecznie wyjechać ze studia. Jeśli samochód jest kilkuletni i wymaga wcześniej dodatkowego polerowania wydawany jest po dwóch lub trzech dniach. Podstawowe przygotowanie lakieru – jednoetapowe polerowanie wliczone jest w cenę usługi, dłuższa korekta lub renowacja zniszczonego lakieru proponowane są jako dodatkowe usługi.

Późniejsze użytkowanie.

Przez pierwsze 14 dni następuje docelowe wiązanie powłoki z powierzchnią i jej odpowiednie utwardzanie. Po tym czasie powłoka osiąga docelowe właściwości ochronne takie jak twardość i odporność na chemię. Przez ten czas zalecamy nie myć samochodu. Po dwóch tygodni możesz w pełni cieszyć się pięknym wyglądem Twojego auta i właściwościami ochronnymi powłoki.

Mycie samochodu.

Po aplikacji i uzyskaniu właściwości powłoki nie będziesz już potrzebował agresywnej chemii, aby dokładnie umyć samochód. Zalecamy podstawowe tradycyjne ręczne mycie samochodu z użyciem np. dwóch pojemników– jednego z szamponem, drugiego z czystą wodą. Do mycia używaj rękawicy z mikrofibry, którą otrzymasz od nas w zestawie. Bezwarunkowo unikaj szczotkowych myjni automatycznych. Raz w roku zalecane jest przegląd i konserwacja ostatniej „ wykończeniowej” warstwy powłoki.